Ogłoszenia dla rodziców

 

 

 

Jest nam miło poinformować, że Aleksandra  08.06.2017 r. została laureatem Wojewódzkiego Konkursu  „Wspaniały Świat Turcji” Gdańskiej Szkoły Podstawowej „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy. Nagroda wiąże się z otrzymaniem stypendium na cały okres nauki w szkole podstawowej Lingwista w postaci upustu czesnego w wysokości 100% na cały okres nauki w szkole.

Nasza podopieczna Aleksandra zajęła II miejsce w konkursie plastycznym pt. Zwierzęta w naszym mieście w Szkole Podstawowej Towarzystwa Edukacyjnego Vizja, 17.03.2016 r.

Wychowanka Misiun  zajęła I miejsce w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek „HEJ KOLEDA , KOLĘDA” , który odbył się w PRZEDSZKOLU SIÓSTR DUSZY CHRYSTUSOWEJ „SOLARIS” 22 stycznia 2016 r.

Wychowanka naszego przedszkola Natalia  zajęła III miejsce w konkursie „Lingwistyczna jesień z poezją” który odbył się 26.11.2015 r. o godz. 10.30 w siedzibie Gdańskiej Szkoły Podstawowej „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy przy ul. św. Barbary 1. 

Wychowanek naszego przedszkola Piotr został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Plstycznego Wspaniały Świat Turcji 2015 Gdańskiej Szkoły Podstawowej „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy. Ngroda wiąże się z bonifikatą na czesne w szkole podstawowej Lingwista.

 

Wychowanka nazego przedszkola Alicja zajęła II miejsce w konkursie recytatorskiem pt.” Zima w różnych odsłonach – święta, zwierzęta, pejzaże, zabawy, sporty podróże małe i duże …” oraganizowanym przez Podstawową Szkołę Społeczną „Niedźwiednik” w Gdańsku.

Wychowanka naszego przedszkola Lena otrzymała Nagrodę Dyrektora Gdańskiej Szkoły Podstawowej „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pod patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego, Pomorskiego Kuratora Oświaty, Towarzystwa Polsko-Tureckiego, Nadbałtyckiego Centrum Kultury, Nadbałtyckiego Centrum Edukacji „Oswiata-Lingwista” Nagroda wiąże się z otrzymaniem stypendium na cały okres nauki w szkole podstawowej Lingwista.

Jest nam miło poinformować, że Joanna została laureatem uczestnicząc w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym pt. Kalendarz Dziecięcych Marzeń Gdańskiej Szkoły Podstawowej „Lingwista” im. Zjednoczonej Europy pod patronatem Pomorskiego Kuratora Oświaty. Nagroda wiąże się z otrzymaniem stypendium na cały okres nauki w szkole podstawowej Lingwista.