marzec

  • 14 marca grupa Starszaków i Delfinków wyjeżdża na godz. 10:00 do Szkoły Muzycznej na koncert sekcji smyczkowej zatytułowany „Muzyczne przygody Sindbada Żeglarza”
  • 15 marca dzieci wyjeżdżają autokarem do Teatru Miniatura na sztukę Jaś i Małgosia na godz. 10:00. Wyjazd dodatkowo płatny na zapisy u nauczycielek w grupach, koszt 65,00 zł.

Jasiek i Małgośka idą przez las do szkoły. Co się wydarzy po drodze? Jakie niebezpieczeństwa na nich czekają i jak sobie z nimi poradzą? I czy wszystko skończy się dobrze?

„Jasiek i Małgośka, czyli uważaj, robaczku!” to autorskie przedstawienie aktorów Teatru Miniatura – Magdaleny Żulińskiej i Piotra Kłudki – przygotowane w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich. Żartobliwa opowieść dla dzieci od 4 lat nawiązuje do znanej baśni braci Grimm, ucząc dzieci samodzielności, a jednocześnie ostrożności.

 

  • 20 marca Delfinki wychodzą do biblioteki osiedlowej na godz. 12:00 na warsztaty pt. Witamy wiosnę
  • 21 marca witamy wiosnę ubrani na kolor zielony z zielonymi balonikami i kolorowymi wiosennymi kwiatami, będziemy szukać Pani Wiosny.
  • 28 marca w wykonaniu iluzjonisty Marka Polaka odbędzie się pokaz, w programie:

latający papierek, znikająca chusteczka, kapryśne sznurki, magiczna torba zmian, komórka w balonie, balon w szaszłyku, magiczna kolorowanka, mnożące się kulki, przenikające światełko ” D’lite

 

Zapraszamy